Testimonials

pan Petr, 43 let, živnostník
Děkuji za vynikající program. Odhaduji, že jeho pořízením jsem ušetřil několik tisíc korun za upgrade stávajícího počítače. Ostatně 684 nalezených a odstraněných chyb mluví za vše...

pan Milan K., povolání neuvedeno
Děkuji za obrovskou pomoc. Dával jsem opravit PC každého čtvrt roku, tenhle Váš program mi ušetří 1880 Kč ročně. Ještě jednou děkuji a přeji hodně kladných zákazníků.

paní Jana, v důchodu
Dík za vynikající program, doporučím každému.

pan René, Brno
Děkuji, Váš program je super. Nevěřil jsem že mě to tolik pomůže ale je to tak. Vřele doporučuji.

pan Tomáš, Pec pod Sněžkou
Hodně dobrý výsledek. Program mile překvapil, vřele doporučuji.

paní Julka, Zlín
Program je super ;-) jednoduchy a uz uklidil binec.

pan František, Jiříkov
zkusil jsem Váš program na starším počítači s XP, kde si hrají starší děti, brouzdají po internetu, hrají hry, komunikují s kamarády. Při prvním spuštění bylo nalezeno a opraveno celkem 14523 chyb. Program běžel asi 30 minut. Dříve byla práce na počítači velmi zdlouhavá, po kliknutí na ikonu nějakého programu se nejdříve několik vteřin nedělo nic a pak se pomalu objevovaly rámečky okna programu. Že počítač běží jsem poznal jen podle přesýpacích hodin na kurzoru myši. Rovněž najíždění počítače po zapnutí trvalo asi 5 minut. Po vyčištění najede počítač za 3,5 minuty, programy se spouštějí přijatelně rychleji. Díky za Váš program.

pan Milan
Program mě mile překvapil, velmi dobrý výsledek. Děkuji Vám moc za pomoc a vřele ho dál doporučuji.

pan Pavel
Vašim programem jsem byl mile překvapen a vřele jej doporučuji všem uživatelům PC.

paní Blanka, Stará Boleslav
Je mi 60 let a mám R.S., občas díky tomu problémy s pamětí a tak se mi stane, že ne vždy se s počítačem dohodnu. Od té doby co jsem objevila programy 'Vyčistit', nemám už žádné problémy, spustím program a za pár minut mám vše opět v pořádku a v počítači stále dost místa. Vřele ho každému doporučuji, když pomůže i mně, pomůže opravdu každému.

pan Witek, Łomży, PL
Děkuji za výborný program. Vřele jej doporučuji všem zájemcům. Program 'Vyčistit počítač' potřeboval doslova jen několik minut na to aby našel a především opravil v mém počítači více než 500 chyb. Skutečně dobrá koupě. Teď to vypadá že mám nový počítač (měl sice jen rok, ale poslední dobou strašně zpomalil). Po vyčištění běhá jak raketa.

paní Alena
Program funguje, je bezvadný i pro nešiky jako jsem já. Doporučuji.

o.s. Zrnko štěstí
Dovoluji si touto cestou zaslat poděkování do -Ohlasu zákazníků-. Jelikož jsme občanské sdružení onkologických pacientů,požádal jsem vedení firmy o zaslání těchto souborů formou sponzorského daru.Vedení firmy naši žádosti vyhovělo a proto si dovoluji touto cestou poděkovat.

pan Ladislav, Bzenec
Jen Vám chci poděkovat za skvělý program, i když jsem silně pochyboval o jeho účinnosti. Ale nalezených a během pár minut opravených 568 poškozených programů mě dostalo. Fakt dobrý,doporučím. Díky.

paní Vladimíra
http://www.harmonizace.cz
Děkuji Vám za opětovné zaslání programu. Vaše služby a péče o zákazníka jsou opravdu skvělé. Ráda Vás doporučím svým známým. Srdečně zdravím

paní Hanka
Chtěla bych se připojit k dalším spokojeným zákazníkům, kteří si u Vás objednali program 'Vyčistit'. Byla jsem velice mile překvapená, jednak tím, že myslíte i na méně movité a také nemocné lidi,a tudíž velmi solidní cenou,tím,že je to ryze český program a navíc, že jeho obsluha je nejen velice lehká, ale bezproblémově funguje skutečně ve všech sytémech. Mám v PC jak Win 2000, tak i XP a nemám problém. Díky. Budu se těšit, že od Vás bude i něco dalšího.

pan Karel, Chlumec nad Cidlinou
Nevím zda jsem poděkoval za zaslání vašeho programu na čištění počítače. Velice kladně jej hodnotím. Zjednodušuje mi práci s počítačem, budu jej doporučovat. Jste jedna z mála firem, která myslí i na postižené. Srdečně zdravím a přeji mnoho úspěchů.

pan Vladimír, Židněves
Jsem nadšen. Nejen tím, že program dělá to co bylo v popisu, ale i tím, že instalace je skutečně pro 'normálního uživatele'. Nestává se mi často, abych dokázal při prvním spuštění programu nastavit program tak, aby skutečně pracoval podle mých požadavků. Prostě nádhera. Váš program používám k plné spokojenosti. Doporučuji ho všem, kteří mají problémy s rychlostí odezvy.

pan František, Kutná Hora
Program jsem bez sebemenšího problému nainstaloval, návod je přehledný, bezvadně srozumitelný. Po spuštění mi Váš program ve velmi krátkém čase našel 632 problémů, tyto opět v krátkém čase opravil. Toto zatím žádný z programů, které jsem měl k dispozici, nedokázal. Mám počítač zase jako nový. Jsem s Vaším programem nadmíru spokojen a přeji Vám mnoho dalších spokojených uživatelů Vašich kvalitních programů.

pan Pavel, Vysoké Mýto
I want to thank you for a great program. It found 1882 bugs and my computer works again as it should. I will recommend it.

pan Vladimír, Brno
Vzhledem k mé počítačové úrovni jsem se dříve často potil strachy, co mi ten krám zase dělá, jak je pomalý... defragmentace ani restarty nepomáhaly... To díky Vám pominulo, PC se chová daleko rychleji a stabilněji, než dříve.

pan Pavel, invalidní důchodce
Dobrý den. Půl roku jsem testoval Vámi poskytnutý program Vyčistit 1.2,který jste mi poskytli bezplatně,jelikož jsem plně invalidní kardiak. Jsem PC amatér a PC se stal hlavním kontaktem s okolním světem.Po výborných zkušenostech s 'malou verzí' jsem si objednal verzi Profesionál. Po její instalaci mohu bez problémů prohlásit: Pro počitačové amatéry a domácí počítače, je to velmi dobrá a ekonomická pomoc. Děkuji.